Orta Anadolu Kalkınma Ajansı İhale İlanı

Harmonik Ölçümü

Mal Alımı İçin İhale İlanı

Muda Enerji Mühendislik Elektrik İnşaat Taahhüt Dış Ticaret Arge Yazılım San ve Tic.Ltd.Şti., Orta Anadolu Kalkınma Ajansı 2016 yılı Mikro İşletmeler Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Muda Enerji Mühendislik Elektrik İnşaat Taahhüt Dış Ticaret Arge Yazılım San ve Tic.Ltd.Şti.’de İşletmelerde Enerji Kalitesi Artırılarak, Kayıpların Düşürülmesi ve Makine Ömürlerinin Artırılması Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. İhale kapsamında tek lot halinde:

Enerji Kalite Analiz Laboratuarı Malzemeleri alınacaktır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Serçeönü Mh. Ahmet Paşa Cd. Uğur Plaza No:28/87 Kocasinan/Kayseri adresinden veya www.mudaenerji.com ve www.oran.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 10.04.2017 Saat 09:00 Uyarı: Kargo ve postadan kaynaklı gecikmeler dikkate alınmayacak olup teklif dosyasının

son teslim zamanı olan 10.04.2017 tarih saat 09:00 itibariyle Serçeönü Mh. Ahmet Paşa Cd. Uğur Plaza No:28/87 Kocasinan/Kayseri’a ulaştırılmış olması gerekmektedir.

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar www.mudaenerji.com ve www.oran.org.tr adresinde yayınlanacaktır. Teklifler, 10.04.2017 tarihinde, saat 09:00’da ve Serçeönü Mh. Ahmet Paşa Cd. Uğur Plaza No:28/87 Kocasinan/Kayseri adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İhale Dosyası İndirmek İçin Tıklayınız

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"İşletmelerde Enerji Kalitesi Artırılarak, Kayıpların Düşürülmesi ve Makine Ömürlerinin Artırılması" projesi T.C. Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından sağlanan mali destek ile yürütülmektedir.

Proje sayesinde Muda Enerji hizmetlerinde temin edeceği yeni teknoloji ölçüm, analiz ve raporlama sistemleri, bunları takip edecek uluslararası kalite belgelendirme çalışmaları, ” Elektrik Enerji Verimliliği ” ve “Elektrik Enerji Kalitesi” alanında daha uzun ömürlü ve enerji tasarruflu endüstriyel tasarım yapmayı sağlayacaktır.

İşletmelerin daha kaliteli enerji kullanarak elektrikli makinelerinin ömürlerini artırmak, işletmeleri daha kaliteli iş yapar hale gelmek, firmamızı spesifik alanlarda marka haline getirerek rekabet gücümüzü artırmak, yeni istihdamlar yaratmak, uluslararası standartlarda hizmet vererek, yeni teknoloji cihazlarıyla yurt dışında da bu alanda rekabetçiliğimizi ve toplam satış ciromuzu artırmak Muda Enerji'nin hedefidir.