Firma Profili

Muda Enerji Mühendislik Elektrik Limited Şirketi bünyesinde bulunan ve partner olarak çalıştığı firmalarla da üretim ve satış faliyetlerini iki ana başlık altındaMuda Ofis sürdürmektedir.

Muda Enerji; Harmonik filtre sistemleri ve kompanzasyon panoları üretimi, enerji scada sistemleri

Muda Mühendislik ise endüstriyel tesislerin yüksek-alçak gerilim sistemleri kurulum, bakım ve onarım, tesisin sürekliliğinin sağlanması konusunda periyodik ölçümler ve kontroller yapmaktadır. Orta gerilim hücre ve monoblok beton köşk satış, endüstriyel tesislerin elektrik tesisat ve donanımlarıyla ilgili taahhüt işleri, dağıtım ve güç trafoları saha testleri, trafo devreye alma, röle testleri ve programlanması, servis hizmeti, şalt sahalarının elektrik ve otomasyon projelerinin oluşturulması, malzeme ve ekipman temini alanlarında hizmetlerini sürdürmektedir.

Firmamız yaygın satış ve servis ağına sahip şirketlerle Türkiye, Türkî Cumhuriyetler, Ortadoğu, Afrika'da faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız kurulduğu günden bu yana yapılan işlerde sağladığı kalite ve güven esasına dayanan çalışma prensibiyle sürekli gelişimini sürdürmekte ve büyümektedir.

Muda mühendislik kalite anlayışı çerçevesinde uluslararası standartlarla hizmet veren teknik destek ekibiyle kaliteli çözümler sunmaktadır. Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek, alanında son teknoloji cihazlarla hizmet vermektedir.

Misyonumuz: İhtiyaç duyulan her türlü elektrik mühendislik,danışmanlık, enerji sistemlerini, bakım hizmetlerini müşterilerimize güvenilir, sürekli ve tam müşteri memnuniyeti esaslı sağlamak, çalıştığımız işletmelere yüksek kaliteli ürün, hizmet ve proje çözümleri sunmaktır.

Vizyonumuz: Dünyada sunduğumuz tüm ürün ve hizmetlerimizde bilinen ve saygı duyulan bir firma olmak, sunduğumuz hizmetlerin değerini sürekli artırmaktır.

Çalışanlarımız ve müşterilerimize artı değerler katarak, ürün ve hizmetlerimizle geniş kitleye ulaşmamızda dürüstlük, müşteri odaklılık, pozitif enerji Muda Enerji'nin temel prensiplerindendir.